مطالب جدید

تاریخ انتشار : 1399/09/30 - 0:54

 1202 ???????????
 دیدگاه‌ها برای بیوگرافی علی ایرجی پرمهر بسته هستند

بیوگرافی علی ایرجی پرمهر

متولد ۱۳۵۳ آذری و مقیم گیلان
کارمند دانشگاه گیلان
مدرک کارشناسی گرافیک و در حال حاضر دانشجوی ارشد رشته تاریخ گرایش ایرانشناسی دانشگاه گیلان
کارهنری خود را از سال ۱۳۶۹ در کانون شهید موسوی با تئاتر در کنار افرادی مانند امیربدر طلعی، حمید ابراهیمی، بهنام قربانی، رضا عباسی و مهدی یوسفی زاده شروع کرد.
در سال ۷۴ همزمان با ورود به دانشگاه هنر در رشته نمایش که به خاطر مشکلاتی بعد از چند ترم انصراف داد، در رشت دوره های بازیگری جلوی دوربین و نمایشنامه نویسی را در موسسه جشنواره هنر در کنار استاد بهزاد عشقی و کوروش اسماعیلی و حسن پورسیفی گذراند.
همان سال در سریال شیرین و شهاب به کارگردانی استاد ثابت دعوت به همکاری شد و برای اولین بار جلوی دوربین در کنار استاد انوش نصر ایفای نقش نمود.
گذر زمان و شروع کارمندی منجر به فاصله ۱۰ ساله او از نمایش شد که در سال ۱۳۸۵ با دیداری تازه با ابراهیم حسن زاده مجددا دعوت و شروع به کار هنری نمود.
با نمایش زیر گذر سقاخونه به کارگردانی علیرضا پارسی استارت بازی تئاتر او در نمایشهای بسیاری مثل عروس باران، بلوط های تلخ و … خورده شد. تا اینکه در سال ۱۳۸۷ دعوت به بازی در سریال آوازهای گمشده به کارگردانی کورش اسماعیلی و فردین مهرآیین و تهیه کنندگی صادق میرزایی شد و بعد از آن دیگر در تئاتر فعالیت مستمر و پر رنگی نداشته و تقریبا در سریالهای استان نقش کوچکی ایفا می کرده که بخاطر مشغله کاری تا همین اندازه از کارش راضی است.
سریالهایی همچون کوچه زمرد، قصه های ما، مسلخ، برنامه زنده خانه مهر، جایزه ۴، بامهای مه آلود، خرم گبان، آوازهای گمشده، شیرین و شهاب، تله فیلم بولگا شبه دو سیما، روزهای بهتر شبکه یک سیما، سقوط، سوگند، زندگی مجازی ۲ و . . . را در کارنامه ی خود دارد.
و در نهایت در سال ۱۳۹۵ با تشویق و همراهی دوستان هنرمندش همچون مجید پتکی و مهدی مخبری به رادیو معرفی شد و با دعوت استاد خانم مریم واحد از تهیه کنندگان و بازیگر و مجری خوب رادیو کارش را در آیتم های نمایشی رادیو شروع کرد که در این عرصه با مهدی آذری، کامران سحر خیز، ابراهیم عاطفی و بهرام نوری نیز همکاری داشته است .


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : بیوگرافی , بیوگرافی بازیگران تلویزیون , بیوگرافی بازیگران مرد